Na het doelpuntenfestijn tegen Westlandia met een uitstekende aanvalslinie verwacht je toch weer een aanvallend Deltasport ook vandaag weer zonder de geblesseerde Diego Liefden. Nuno Andrade Varela tegen zijn oude ploeg, vorige competitie scoorde hij nog een doelpunt tegen Delta. Vandaag probeerde hij telkens in de aanval te gaan. De beginfase was echter voor Brielle, die zeer voortvarend de aanval in gingen. Het was echter ook aftasten van beide ploegen met heel veel inworpen. Langzamerhand begon Delta zich onder deze druk uit de spelen en dat lukte vrij aardig en namen zij het initiatief over. Jordao Pattinama kreeg een goede kans maar verprutste die vervolgens werd hij door zijn broer Edinho met een geweldige assist door het midden aangespeeld maar helaas schoot hij over. Daarentegen kreeg Claudio Santos Silva van Brielle een prima kans die gelukkig voor Delta niet werd benut. Even later werd Jordao Pattinama in het strafschopgebied onderuit gehaald en velen dachten aan een strafschop de scheids wuifde dit weg. Zo eindigde de eerste helft met een gevoelstemperatuur van 5 onder nul in 0-0.

De tweede helft speelde zich veelal af op het middenveld veel kansen werden er niet gecreerd integendeel beide ploegen leden veel balverlies al moet gezegd worden dat de verdediging van Delta vandaag weinig kansen weggaf. Over het algemeen werd er zeer slordig gespeeld, passes kwamen niet aan en er werden heel veel verkeerde keuzes gemaakt en het heel erg rommelig spel toch kreeg Dikkie Bontes weer uit zo’n rommelige situatie voor het doel van Brielle ineens een geweldige kans maar die moest snel genomen worden en hij schoot helaas de bal vlak voor het doel hoog over. Even later in de 77ste minuut werd Jeffrey Duijnstee van Brielle uit een goed opgezette aanval ineens vrij voor het doel gespeeld en schoot de bal onhoudbaar voor Kevin de Kok keihard in 1-0. Ton Pattinama de trainer van Delta probeerde nog van alles met het wisselen van drie verdedigers voor aanvallende spelers om in ieder geval voor de gelijkmaker te gaan. Helaas lukte er niets meer en werd de eindstand 1-0. Onnodig verlies vandaag maar voor de toeschouwers gelukkig het einde van een vervelende wedstrijd in deze ijzige kou.Nieuwekansen bijvoorbeeld aanstaande Woensdag met een bekerwedstrijd en Zaterdag de laatste wedstrijd van dit jaar, de inhaalwedstrijd tegen Forum Sport.auteur : Frans de Jong