CION – Deltasport 3-3 (1-2) – 3-5 na verlenging

De laatste wedstrijd van het Vlaardings Voetbal Kampioenschap was zeker leukste om te zien. CION kwam prima uit de startblokken na 5 minuten scoorde Ramano Ibrahim fraai uit een vrije trap 1-0. Na 13 minuten rondde Tiemen Noordam een prima aanval af 1-1. Even later werd een voorzet ongelukkig verwerkt door de CION doelman 1-2. Met deze stand werd ook thee gedronken. Het was CION dat na rust direct het initiatief nam doch niet tot scoren kwam, dat lukte Marruchen Zimmerman wel in de 78e minuut: 1-3. Hierna gaven de mannen van Nasri nu eenmaal gas, dit leverde binnen 5 minuten 2 doelpunten op van Bart Sterk & Yval vd Bend. Zodat na 90 minuten de stand 3-3 werd. Hierna volgde de verlening van 2×15 minuten. In de eerste helft van de verlenging kregen beide teams weer diverse mogelijkheden doch gescoord werd er niet. De tweede helft van de verlening bracht dan toch de beslissing: eerst was er de tweede gele kaart dus rood voor Ilias Benhaddoui. Uit de vrije trap die hierop volgde scoorde Marchino Deekman de 3-4. Hierna verliet ook Danny Koetsier het veld, hij moest gaan werken….Cupfighter CION ging hierna met 9 man vol op de aanval en bijna nog met succes met keeper als extra spits lukte het niet de bal in het doel te krijgen. Het was uiteindelijk de aanvoerder van Deltasport Jay Jay Gulpen die Deltasport naar de finale schot in de laatste minuut van de verlenging.

tekst : www.vlaardingsvoetbal.nl

20170606 CION - Deltasport