Deltasport is voor de tiende keer Vlaardings kampioen geworden, daarmee gaat de ploeg van oefenmeester ton Pattinama CWO voorbij in het winnen van de meeste titels die tot 9 keer kwam. In de finale werd CWO met 2-3 verslagen. Binnen tien minuten was het Pleijsier die de blauwhemden op een 1-0 voorsprong kon zetten, na geklungel achterin bij Deltasport. Nog geen tien minuten later was het Zimmerman die de 1-1 kon binnen tikken na een vrije trap van Pattinama.

CWO kreeg nog de kans op 2-1 maar doelman Lee wist redding te brengen. De blauwhemden kwamen nog een aantal keer goed weg nadat Deltasport de lat en de paal raakte. In de 2e helft was het snel gedaan voor CWO. Deltasport wist goed gebruik te maken van de flanken en de fouten af te straffen. Het was Kadri die met een actie drie man voorbij wist te lopen en hem alla robben wist binnen te schieten; 1-2. Na slordig balverlies van CWO kon Dupon met een goede pass van der Velden bereiken en die wist doelman Spanjaart te verschalken; 1-3. Pas in de allerlaatste minuut wist CWO nog wat terug te doen uit een corner na een kopbal van Baros; 2-3. Deltasport is nu recordhouder met tien titels in de geschiedenis van het Vlaardings Kampioenschap.

tekst: voetbalrotterdam.nl