Voorafgaand aan de wedstrijd was er een 1 minuut stilte met fakkels voor de 36 jarige overleden Arie Tuijtel

Na een zure nederlaag vorige week tegen CWO wil Deltasport revanche nemen tegen De Zwerver in Kinderdijk. Trainer Ton Pattinama moest wat wisselen in zijn elftal Tobias Duifhuizen stond onder de goal van de Vlaardingers. Deltasport had in het begin van de wedstrijd veel de bal en had ook agressie op de goal maar het lukte niet om de bal tegen de touwen aan te schieten. Dat lukte wel aan de andere kant in de kluts kwam de bal tegen een hand van de thuisploeg aan daar door viel de bal in het net de scheidsrechter zei er niks over en werd het 1-0. Deltasport had moeite om de bal in bezit te houden op het slechte veld. Jordao kreeg een kans 1 op 1 met de keeper maar schoot hem tegen de keeper aan 40 seconde later scoorde de zwerver de 2-0. Daarmee gingen ze de rust in. Na wat regen buien op ons gehad te hebben konden we beginnen aan de 2e helft. Na de rust walste De zwervers over Deltasport heen zei scoorde nog 3 goals 5-0. Pas in de laatste minuut maakte Revelinho de 5-1 en dat werd ook de einstand volgende week staat er een lastige uitwedstrijd voor de boeg we moeten uit spelen tegen Sparta Amateurs