“Delta pakt draad weer op “. Ja vrienden na allereerst U en de Uwen uiteraard een gelukkig en voorspoedig jaar waar alleen leuke dingen gaan beklijven toe te wensen , kunnen we gelukkig vaststellen dat we de overvloedige kalkoen en oliebollen goed verteert hebben als elftal . De wijze raad dienaangaande waren dus niet “Canaro surdo “ (voor een dove gezongen) en dit stemt ons vrolijk . We gaan door waar we vorig jaar mee gestopt zijn en dat stemt tevreden want een zeer wijs man zei eens “dimidium facti qui coupit habet “ (goed begonnen is half gewonnen ) en we hebben hiermee een lat neergelegd voor de rest van het seizoen. En het mooiste van het verhaal is dat wij nog kunnen groeien in alle faciliteiten , en we weten allemaal dat je moet roeien met de riemen die je in huis hebt , dat staat nog altijd als een paal boven water, maar de kop is er weer af . Er is echter al vaker gebleken dat hoogmoed voor de val komt en we moeten dus de beer niet verkopen voordat de huid geschoten is anders maken we onszelf dood met een blij vogeltje ,nederigheid en realiteitszin blijven dus geboden in deze maar daar vertrouw ik wel op. “Het enige wat constant is, is de verandering “. Na een geslaagd uitje naar het strand vorige week met dito training was het nu gelukkig weer tijd voor het echte werk, want van stil zitten word je maar ongedurig. We hadden maar een paar afmeldingen dus hadden de verantwoordelijken voor de uitzondering een makkelijke klus om het elftal van voldoende mensen te voorzien . Ook de trouwe aanhang was ondanks de slechte weersomstandigheden weer present dus alle ingrediënten voor een mooie middag waren aanwezig . Dat na onze wedstrijd de nieuwjaars receptie plaats zou vinden verhoogde de voorpret alleen maar en gelukkig kwam het allemaal goed. “ De werkelijkheid is niets anders dan je eigen interpretatie ervan “. De weergoden waren ons zoals reeds eerder vermeld niet echt gunstig gestemd maar dat belette ons niet om na het fluitsignaal van de arbiter van dienst er gelijk bovenop te zitten ,en geholpen door de wind gelijk vol gas te geven. De uitslag doet anders vermoeden maar de eerste twintig minuten waren zeker geen eitje van een cent . De opponent beet ook van zich af en zo ontwikkelde zich een mooi kijkspel met kansen aan beide zijden . We maakten aan de status quo een abrupt eind door na een vloeiende aanval de 1-0 aan te laten tekenen . We versaagden geen moment en bleven druk zetten op de vijandelijke veste en dit resulteerde in de 2 en 3- 0 . We leken op weg om de zaak voor de rust al te beslechten maar de opponent zette zichzelf op het scorebord via een corner die er in een keer inging omdat er bij de eerste paal niet opgelet werd . Dit verstoorde even ons ritme en we moesten even vol aan de bak om niet nog meer schade op te lopen . Dit lukte ons gelukkig en het werd er zelfs nog beter op toen net voor rust de 4-1 binnen zeilde . We konden dus toch met een enigszins gerust hart aan de thee en die smaakte ons mede daarom prima. “ Wat de woestijn mooi maakt , is het feit dat hij ergens een waterput verschuilt”. Na het eerste fluitsignaal waren we nog even beducht op een stormloop van de tegenstander, omdat die nu de wind in de rug had ,maar die bleef dankzij ons goede spel uit . Het enig puntje van kleine kritiek was ,je moet wat te zeuren hebben nietwaar, dat we ondanks ons goede voetbal de zaak niet eerder definitief in het slot gooiden . Het duurde even maar toen de vijfde erin ging hief de tegenstander de witte vlag en werd het een partijtje aanvallen en verdedigen en ik ga hier niet “in extenso “ ( uitvoerig ) alle goalen behandelen ,alleen een verdient nog een extra vermelding omdat de maker ervan een groene neus haalde toen hij de bal inkopte , zo laag sprong hij . Het bleef uiteindelijk 9-1 omdat een onzer na een waarlijk briljante actie nog briljanter de mist inging met een mislukte lob. De scheids vond het welletjes en dirigeerde ons naar het kleedlokaal alwaar het bier smaakte als een goden elixer en ook daarna bleef het nog lang gezellig in de kantine . Volgende week geen competitie maar beker dus ook weer iets om naar uit te kijken en grappig genoeg moeten we dan weer tegen Hermes alleen dan een elftal lager ,en hopelijk zijn zij net zo’n leuke ploeg als onze tegenstander van vandaag. “ Iemand die vlug instemt wordt zelden geloofd . Iemand die denkt dat de dingen gemakkelijk gaan ,komt veel problemen tegen “. De Eminent Grijze Reporter