Na een teleurstellende 7-1 verlies partij tegen Charlois moet Deltasport veder tegen Binnenmaas. De Vlaardingers kwamen goed voor de dag en hield het erg compact met soms een counter via Jayrendo Seefdorf die helaas 2 grote kansen mistte. Net voor rust maakte Sjors de Vogel de openingstreffer dat werd groots gevierd met aanvoerder Jordao Pattinama. Na de rust ging deltasport vrolijk veder maar kreeg het af en toe moeilijk met de snelle spelers van Binnenmaas. Die ook dreiging vormde en ook de gelijkmaker maakte 1-1 .Daarna gebeurde een paar cruciale momenten in de wedstrijd Jordao Pattinama die werd vastgehouden in de 16 meter gebied kon de bal niet goed raken geen penalty een buitenspel val wat geheel onrecht was van Glenn de visser die als invaller erin kwam. maar Deltasport zit in de hoeken waar de klappen vallen en kreeg snel achter elkaar 2 tegendoelpunten om de oren dus is er weer een verliespartij voor de Vlaardingers de 11e van dit seizoen over 2 weken zijn de geschorste spelers weer terug dan kunnen we met volle oorlog sterkte voor die derde periode

 

Volgende week speelt Deltasport uit tegen Spirit