DELTASPORT – FORUM SPORT 1-2 ( zaterdag 18 maart 2017 )

In een van beide ploegen matig duel was het Forum Sport dat met een doelpunt van Matthijs Sellberger in de 89e minuut met de volle winst naar huis ging. In de eerste helft werd na een kleine twintig minuten Ta’ha Kadri door Marruchen Zimmerman perfect aangespeeld, die vervolgens de 1-0 intikte. Tien minuten daarna pikte Jurdany Koster na balverlies de bal op, waarna hij de gelijkmaker scoorde. Na de hervatting gingen beide ploegen vol in de aanval en werden felle duels uitgevochten. Er kwamen kansjes over en weer en toen het in de slotfase op een gelijkspel leek uit te draaien was het Matthijs Sellberger die in de 89e minuut Forum Sport de volle winst bezorgde. In dit sportieve door arbiter Westenbroek goed geleide duel waren er geen kaarten en verzorgers nodig.

Er is geen galerie geselecteerd of de galerie is verwijderd.