Deltasport 1 – Leonidas 1

Na een week vrij moest Deltasport aan de bak in een oefen wedstrijd tegen Leonidas. Jayrendo kwam veel in het spel voor met zijn snelheid. Dikkie Bontes stond na een lange tijd weer in de spits. Uit het niets kregen we een tegen doelpunt. Deltasport wil winnen om het vertrouwen terug te krijgen maar Leonidas bewees het tegendeel en maakte de 0-2. De allerlaatste aanval in de 1ste helft was van Jayrendo hij gaf een klein tikje aan de bal en ging over de doellijn heen maar uit die zelfde actie raakte hij geblesseerd en moest in de rust gewisseld worden. Na de rust was het aan elkaar gewaagd Deltasport ging geruster voetballen in de 2e heft en kreeg ook een penalty Jordao Pattinama benutte de strafschop dus stond de stand 2-2. Op het laatst dreigde Deltasport om de overwinning te pakken maar dat gebeurde helaas niet. Volgende week gaat Deltasport de strijd aan tegen de 3e periode daarin moet als eerste thuis spelen tegen Rozenburg met de 3 geschorste spelers: Edinho ,Djoemian en Lorenzo