DELTASPORT – NEPTUNUS-SCHIEBROEK 3-2 ( zaterdag 25 februari 2017 )

In een wedstrijd, die eigenlijk geen winnaar verdiende, kreeg Deltasport met een doelpunt van Diego Liefden uit een assist van Obeida Kadri toch de volle winst. In de eerste helft zochten beide ploegen de aanval en na een klein kwartier werd het uit een vrije schop van Edinho Pattinama 1-0. Ook Neptunus kreeg kansjes en kreeg tien minuten voor rust een strafschop, die door Leroy van Bueren vlekkeloos werd ingeschoten, 1-1. Dit was ook de ruststand. Na de thee zocht Neptunus direkt de aanval en nadat Claudio Santos Silva eerst net naast het Vlaardingse doel had geschoten passeerde hij met een vrije trap van ongeveer 40 meter Deltakeeper Carlo Willemse en keek Deltasport tegen een 1-2 achterstand aan. Even daarna kreeg Deltasport voor een overtreding binnen de zestien een strafschop, die door Edinho Pattinama werd ingeschoten, 2-2. Hierna werd voor de volle winst gebikkeld, waarbij de thuisploeg de beste kansen kreeg. In de ruim bemeten blessuretijd zorgde Diego Liefden voor de volle winst en werd het 3-2.

Er is geen galerie geselecteerd of de galerie is verwijderd.