DELTASPORT – SPORTLUST ’46   3-2 ( zaterdag 3 december 2016 )

Met een 3-2 winst tegen Sportlust ’46 uit Woerden handhaafde Deltasport zich in de subtop van 1B. De eerste twintig minuten kwamen de gasten er voetballend nauwelijks aan te pas maar toch was het Sportlust ’46, dat door een eigen doelpunt van Deltasport met 0-1 aan de leiding kwam. Tien minuten voor rust scoorde Tiemen Noordam uit een afgeslagen bal in de rebound 1-1 en maakte Jimmy van der Vaart op slag van rust uit een assist van Ta’ha Kadri 2-1. Tien minuten na de hervatting kreeg Sportlust ’46 keeper Fabian Jaarsveld een schot van Ta’ha Kadri niet onder controle en schoot hij de 3-1 in. De Woerdenaren gingen hierna volop in de aanval en het werd met een afstandschot van Lars van der Plank 3-2. Hierna probeerde Sportlust’46 met man en macht nog de gelijkmaker te forceren en probeerde Deltasport gebruikmakend van de ruimte aanvallend de wedstrijd definitief te beslissen. Uiteindelijk bleef het 3-2, waardoor Deltasport dankzij het gelijkspel van Nootdorp tegen Westlandia twee punten op Nootdorp inliep. Al met al in 1B veel kandidaten voor de titel.

Er is geen galerie geselecteerd of de galerie is verwijderd.