DELTASPORT – VITESSE DELFT 1-0 (15 oktober 2016)

Veel balbezit en inzet zijn geen garantie voor doelpunten en dat ondervond Vitesse Delft zaterdag bij Deltasport. De delftenaren begonnen met veel inzet en druk zonder dat dit echte kansen opleverde. Integendeel, het was Deltasport dat met een doelpunt van Reza Ngarigota uit een vrije trap van Abdelhak Ouled Said enigszins tegen de verhouding in Deltasport op een 1-0 voorsprong scoorde . Ook hierna bleef Vitesse Delft de ploeg met het meeste balbezit en schoot Jevon Blijd vrij voor Delta-keeper Carlo Willemse naast het doel. De 1-0 was ook de ruststand.

Kort na de rust kreeg Deltasport voor een overtreding binnen de zestien van Vitesse Delft een strafschop te nemen, die door Edinho Pattinama naast werd geschoten. Hierna bleef Vitesse Delft met man en macht de aanval zoeken om de gelijkmaker te forceren, maar bleef het door goed verdedigen van Deltasport en een falende afwerking van de gasten 1-0. Al met al een nuttige winst van de Vlaardingers, temeer omdat de concurrenten punten lieten liggen.

Er is geen galerie geselecteerd of de galerie is verwijderd.