De wedstrijd van Deltasport 2 was helaas afgelast. Gelukkig kon in Maasdam wel gevoetbald worden. Deltasport begon met dezelfde elf net als vorige week. Het veld was heel erg lang dus kon er veel ballen vanuit achteruit bijvoorbeeld Roy de keeper achter de verdediging te schieten en dat lukte ook in de 1e helft een paar keer met jordao Pattinama maar helaas werden die niet benut. Een paar kansen van Glenn en Jordao die net mis gingen. Deltasport speelde net als vorige week heel goed.
2e helft
De spelers konden met een goed gevoel de rust in gaan en een bakkie thee drinken. Het was een strijd tussen de twee ploegen. Iedereen moest knokken voor elkaar en dat deden ze ook. De 1e wissel voor Deltasport was Ciriel van Sauwers ging erin voor Glenn de Visser. De Vlaardingse ploeg ging steeds meet offensiever spelen en bracht ook in de 70ste minuut Sjors de vogel voor Jayrendo Seedorf. Na de wissel creëerde Jordao Pattinama een kans voor Dikkie Bontes die werd getackeld in de 16 meter maar werd niet bestraft wel moest Franky Paays hem wel helpen met een blessure behandeling. Deltasport trekt de goede lijn door naar het einde van de wedstrijd. Weer een lange bal naar Jordao Pattinama die eerst werd gehinderd door een speler van FC Binnenmaas de aanvoerder bleef overeind en gaf een secure voorzet op Sjors de vogel die niks binnenschoot op de donderdag training en nu van 5 meter wel. Al zijn zweet gaat van hem af en iedereen juicht met hem mee 0-1 in de 80ste minuut. De laatste 10 minuten was het billenknijpen voor de vlaardingers die alles naar voren peerden. In de blessure tijd pakte een speler van Binnenmaas nog een rode kaart Rutger Noordhoek raakte daarbij geblesseerd maar kon nog doorspelen. Na 8 minuten blessure tijd floot de scheidsrechter af. 0-1 overwinning voor de ploeg uit de Broekpolder die dat ook vierde in de kleedkamer
0-1 FC Binnemaas – Deltasport