FORUM SPORT- DELTASPORT 2-0 ( 8 oktober 2016 )

In een matige wedstrijd van Deltasport liepen de Vlaardingers tegen het Voorburgse Forum Sport tegen de eerste nederlaag van het seizoen op. De eerste helft begon voor Deltasport nog veelbelovend met een aantal kansen en het meeste initiatief. Ook de thuisploeg kreeg een paar kansen maar zowel Deltasport als de thuisploeg kwamen tot de rust niet tot scoren.

De tweede helft zagen de toeschouwers een ander Forum Sport, dat met overtuiging een veldoverwicht afdwong en in de 62e minuut met een doelpunt van Pierre Nocento op een 1-0 voorsprong kwam. Aanvallend wist Deltasport niet tot scoren te komen en nadat Jimmy van der Vaart als wissel in het veld was gekomen, kreeg hij wel kansjes en wist hij ook vijf minuten voor tijd in een chaotische situatie binnen de zestien van Forum Sport niet te scoren. Twee minuten voor tijd scoorde “man of the match” Jurdany Koster op aangeven van Pierre Nocento 2-0 en dit was ook de eindstand van dit boeiende duel , waarbij Deltasport tegen de eerste nederlaag van het seizoen opliep.

Er is geen galerie geselecteerd of de galerie is verwijderd.