Honselersdijk – Deltasport  3-2

 

De Vlaardingers moesten zaterdag uit spelen tegen Honselersdijk. Deltasport begon direct druk te zetten op de verdedigers en dat pakte goed uit. Bij het toe gejuich van de harde kern van Deltasport gingen de spelers die rood-zwart gekleed waren stoom opwaarts naar het doelgebied en scoorde vanuit een voorzet van Jordao Pattinama uit die voorzet scoorde Marruchen Zimmerman. Daarna een heel opvallend moment in de eerste helft. De thuisploeg uit Honselersdijk scoorde uit een hoekschop wat volgens de grensrechter geen was hoekschop maar de scheidsrechter gaf toch een hoekschop een scoorde daaruit maar Luigi Edson Nunes sloeg uit frustratie de bal met zijn hand terwijl de bal al over de lijn was en gaf de scheidsrechter een penalty en rood voor de verdediger. Uit die penalty kwam de 1-1 uit. Daarna herpakte Deltasport zich en scoorde de goal kwam op naam van Jordao Pattinama. De tweede helft begon hetzelfde als de eerste helft heel veel druk geven , maar dan moet je wel opletten wat je achterlaat zeker als je met tien man staat daar door kwam de 2-2. en de 3-2 was van heel ver schot met links in de hoek. in het laatste kwartier probeerde Deltasport van alles de twee verdedigers Reza en Diego gingen mee naar voren maar maar dat had geen invloed op de score dus bleef het bij een gelijkspel. Volgende week spelen we thuis een inhaal wedstrijd tegen hetzelfde Honselersdijk.