OUDE MAAS – DELTASPORT 2-1

Was er vandaag van het voetbal te genieten? De wedstrijd werd beslist door twee strafschoppen.

Jordao Pattinama was geblesseerd aan zijn hamstring. Ook Nathan Martina loopt met een blessure rond, Luigi Nunes geschorst, Vlad Smirnov op de bank Lorenzo van Gorkum had zijn werk. Diego Liefden was na een blessure weer terug, en dat was goed te merken de verdediging straalde rust uit. Het veld was erg slecht de bal kon niet normaal rollen en huppelde over het veld waardoor de bal slecht onder controle was te krijgen. Toch was het Delta dat in de opening heel duidelijk het initiatief nam en kansen kreeg die gezien de toestand van het veld werden verprutst. Jimmy van der Vaart kreeg een enorme kans om te scoren kwam alleen voor het doel maar schoot over. Oude Maas kon alleen maar de lange bal spelen en maar hopen dat Deltasport de fout maakt en dat gebeurt dan ook. In de weinige keren dat Oude Maas voor het doel van Delta kwam kreeg Oude Maas een strafschop omdat Steve Kot over zijn tegenstander viel. Chris da Silva van Oude Maas nam de strafschop prima en er was geen houden aan voor Kevin de Kok 1-0. Gelukkig bleef Delta de aanval zoeken en daar kwam dan ook, de kans om de gelijkmaker te maken en die komt op naam van Nicky Einis Fortes die de bal precies in de hoek kopte. Dat werd dan ook de ruststand.1-1

Na de thee maakte Marrunchen Zimmerman nog een buitenspel doelpunt en werd het spel er niet beter op. Ton Pattinama besloot dan maatregelen te nemen en wisselde Jimmy van der Vaart voor Vlad Smirnov. Bijna was het 1-2 geworden bij de vrije schop net voor de zestien die door Edinho Pattinama heel goed werd genomen maar de doelman van Oude Maas kon hem nog net stoppen. Ton Pattinama was nog niet erg tevreden over het vertoonde spel en wisselde vervolgens Steve Kot voor Django Binder. Oude Maas kwam er in die periode niet aan te pas maar ja dan komt het weer, in een van de schaarse aanvallen van Oude Maas wordt in de zestien weer een overtreding gemaakt en de scheids beslist weer voor een strafschop en het moet gezegd worden die werd weer door Chris da Silva van Oude Maas voortreffelijk genomen 2-1. Daarna zette Ton Pattinama alles op alles om in ieder geval de gelijkmaker te halen en werd het heel erg spannend Diego Liefden werd naar voren gestuurd. Burak Gümüs wordt ingebracht ten koste van Winston Helder. Het mocht allemaal niet baten en zo werd de wedstrijd onnodig verloren.

 

Volgende week de thuiswedstrijd om 14:30 uur tegen Heerjansdam.

auteur Frans de Jong

Er is geen galerie geselecteerd of de galerie is verwijderd.