Deltasport speelde Zaterdag op een hele rare tijdstip om half 4 werd er afgetrapt tegen MVV 27 op een heel moeilijk bespeelbaar kunstgras veld. Het begin was heel erg slecht in de eerste 20 minuten scoorde MVV 27 twee keer je mag van geluk spreken dat je niet meer achter komt te staan. Toch bied Deltasport weerstand, want Elvin schoot vanaf het 16 meter gebied in de rood-witte goal. De 2e goal van de vlaardingse kant kwam van Berry die uit een penalty scoorde.

Rust

In de kleedkamer werden wat tactieken besproken om MVV 27 te verslaan. Het begin was weer matig en scoorde Mvv’ 27 ook. maar Deltasport herpakte zich ook weer net als in de 1e helft. Wesley Hulspas scoorde 2 keer een goal met het hoofd en en een snoeihard schot in de hoek maar in de laatste 10 minuten kreeg MVV’27 veel corners mee die allemaal weggewerkt werden, maar in de laatste minuut kreeg MVV’27 een corner en die benutte ze ook en maakte ze de 5-4.

Volgende week speelt het 2de uit tegen VFC om 16.40