Na 3 weken lang getraind te hebben mochten de Deltasporters zijn eerste competitie wedstrijd spelen uit tegen Rozenburg. Op een heel groot veld waar ze heel goed gebruik van maakte met lange ballen vanaf de verdediging naar de aanval toe,en dat beloonde ook in de zevende minuut een goal van Jordao Pattinama. Deltasport domineerde vanaf de 1ste minuut maar kreeg toch een onverdiende goal tegen in de 37ste minuut. De vlaardingers dachten niks aan de hand we gaan met 1-1 de rust in maar dat gebeurde niet de rozenburgers scoorde de 2de goal van hun in de 41ste minuut 2-1.

tweede helft 2-1

In de rust werd niet gewisseld. In het begin van de 2e helft werd er door allebei de ploegen vol druk gezet en daardoor kwam Deltasport vaak in de problemen doordat ze de 2de bal niet vaak genoeg in bezit hadden daarom konden de voetbal vereniging uit Rozenburg makkelijker voetballen en maakte ze ook de 3-1 en 4-1. daarna zakt de moet erin en wisselde Trainer Ton Pattinama 2 spelers. Glenn de Visser voor Cyrrillo van Sauwers Jayrendo Seedor voor Roawdy Lansdorf. Die allebei heel goed inviellen, maar maakte helaas het verschil niet dus bleef het bij 4-1 voor de rozenburgers. Volgende week speelt Deltasport thuis tegen Alexandria’66 1