Voor het komende seizoen 2018-2019 zoekt ons 5e elftal nog een paar voetbalmaten. Dit gezellige vriendenteam met o.a. Berry Blom, Perry Brouwer, Jordi Jeronimus, Mike Lingen, Michael Lokker, Michael Nan, Peter Plank, Nick van Rossen, Ramon Vink, Bartho Westerdijk (en nog een paar die zich liever persoonlijk voorstellen :-))  zoekt nog een keeper, middenvelder, rechtsback, linksbuiten, aanvaller of elke andere gewenste positie in overleg.

Lijkt het je leuk om jaarlijks met deze mannen op trainingskamp 🙂 te gaan en blijf je graag “plakken” in de kantine dan zoeken we jou zeker!!

Mail nu direct naar : deltasportvld@gmail.com of een berichtje via Facebook Messenger:  sv Deltasport Vlaardingen, postduiven sturen mag ook natuurlijk. Pingen doen we helaas niet meer.

Mocht je vragen hebben dan krijg je binnen 24 uur antwoord 🙂