Na de teleurstellende nederlaag tegen Kloetinge moet Deltasport een goed resultaat neer zetten om een positieve gevoel te krijgen voor de nacompetitie. 1 verandering in de basis opstelling. Rutger Noordhoek voor Luigi Edson Nunes. In de eerste helft was er niks aan de hand weinig kansen tegen. Wie hadden in tegen deel veel balbezit en daar creëerde wel kansjes mee maar benutte ze niet. In de 2e helft kwam Jordao Pattinama in de ploeg voor Dikkie Bontes. Helemaal onverwachts scoorde Portugaal de 1-0. Daarna pakte Nathan Marina iemand bij zijn shirt in het 16 meter gebied. De scheidsrechter gaf daarvoor een penalty en schoot de penalty erin. Een paar spelers hadden wat klachten en moesten gewisseld worden Edinho ging eruit voor Djoemain Sarkan en Chris Da Silva voor Rowady Landorf. Daarna het liep uit tot een enorme uitslag 5-0 voor Poortugaal. Woensdag 29 mei speelt Deltasport een wedstrijd voor de supercup tegen SVV.