SVC’08 – DELTASPORT 0-3 ( zaterdag 26 november 2016 )

Met een 0-3 winst tegen SVC’08 begon Deltasport aan een inhaalrace naar de top van 1b. In de eerste helft kreeg Deltasport een licht veldoverwicht maar het duurde toch nog ruim twintig minuten voordat Taha Kadri uit een vlot opgezette aanval de 0-1 scoorde. Ook hierna bleef Deltasport de bovenliggende partij en was het Jimmy van der Vaart, die uit een assist van “Delta Man of the Match” Jay-Jay Gulpen de 0-2 scoorde.

De tweede helft kwam SVC’08 beter uit de startblokken met al direct een bal op de lat van het Vlaardingse doel, maar ook een kopbal van Diego Liefden op de paal van het doel van SVC’08. Twee minuten daarna was het wel raak, toen Tiemen Noordam uit een afgeslagen bal de 0-3 scoorde. Hoewel SVC’08 beter in de wedstrijd zat kwamen zij niet tot scoren en wist ook Deltasport de kansen die zij kregen niet te benutten. Eindstand van dit duel 0-3.

Er is geen galerie geselecteerd of de galerie is verwijderd.