De Supercup stond op woensdag 29 mei op de planning dan moeten de Vlaardings kampioen en Schiedams kampioen tegen elkaar spelen. 
Een hele grote verrassing in de basis opstelling Tobias Duifhuizen stond in de goal van de Vlaardingers. In de eerste helft speelde Deltasport solide maar kwam toch op 1-0 achterstand want, Tobias speelde de bal verkeerd in op de verdediging en SVV profiteerde daar van en scoorde ook.
Na de goal pakte Deltasport het weer op en Jordao Pattinama maakte de gelijkmaker.
Het was aan elkaar gewaagd. Het ging steeds op en neer. Na een bakkie Thee of Limonade wisselde Deltasport Nathan – Rutger Noordhoek en Reza Ngarigota – Winston Helder. SVV ging wat anders spelen ze voerden meer druk op de verdediging en kwam ook op meer kansen terecht. En ze benutte de kansen ook het werd 3-1 voor de schiedammers. 
Deltasport kan nu het volle focus leggen op de Nacompetitie tegen Sparta amateurs

op Zaterdag 1 Juni