In het laatste weekend van maart vieren we de 87e verjaardag van sv Deltasport. Heb jij ooit als voetballer gespeeld voor de Broekpolderploeg en heb je wel zin in een feestje én om je oude maten weer te ontmoeten, jij ( en je partner natuurlijk ) bent van harte welkom op zaterdag 31 maart a.s.. De toegang is gratis.

sv Deltasport speelt om half 3 een thuiswedstrijd tegen Heerjansdam en na de wedstrijd gaat DJ Ow-T los op de dansvloer. Rond 21:30 uur is er een spectaculair optreden die we nog als verrassing bewaren……maar zeker de moeite waard om te komen.

Zet dus zaterdag 31 maart in je agenda. Tot dan ….!

 

PS: heb je nog oude voetbalfoto’s in je archief van de rood-zwarte ploeg of van ver daarvoor van DSS’26 of vv Vlaardingen en wil je ze delen —> DeltasportVLD@gmail.com,  onze fotograaf zal ze in de archiefmap plaatsen.