Deltasport wint met een vernieuwd elftal van Vlotbrug.

Deltasport kwam al vroeg op voorsprong met een vrije trap van Jordao Pattinama die de doelpunt maakte. De Vlaardingers maakte een goede indruk, maar in de 23 ste minuut scoorde Vlotbrug de gelijkmaker. Het spel ging heel erg op en neer en dat maakte de wedstrijd zo leuk. Net voor rust maakte de keeper van Vlotbrug een blunder en daar profiteerde Jordao Pattinama van en gaf de bal aan de nieuwe spits Sjors die sprong over de bal heen en Mo scoorde de 1-2 . In de rust werd er veel gewisseld. En kreeg Deltasport gelijk een domper over zich heen de 2-2. Daarna speelde Deltasport alles of niets en bracht een nieuwe spits en scoorde de spits op aangeven van Rutger Noordhoek die inviel.

Dus wint Deltasport de eerste oefenwedstrijd met 2-3 van Vlotbrug.