DELTASPORT MET 2-1 VERLIES TEGEN VOORSCHOTEN ’97 NAAR HUIS (zaterdag 25 maart 2017 )

Deze wedstrijd werd door Deltasport op het spiksplinternieuwe kunstgrasveld slecht begonnen, toen de thuisploeg al in de eerste minuut een strafschop kreeg, die door Richard Bakker vlekkeloos werd ingeschoten, waardoor Deltasport al vanaf het begin tegen een 1-0   achterstand aankeek. Even daarna kreeg Voorschoten keeper Stefan van der Niet geel voor het neerhalen van Marruchen   Zimmerman als doorgebroken speler even buiten de zestien.. De vrije schop ging via de paal achter. Tien minuten daarna werd het met een doelpunt van Hamza Chikhi 2-0 en moest Deltasport voor een beter resultaat vol aan de bak. Verdedigend had Voorschoten de zaken redelijk onder controle totdat even voor rust Joey van der Velden zijn hoekschop in het Voorschotense doel zag zeilen. De 2-1 was ook de ruststand. Na de hervatting ging Deltasport volop in de aanval, maar bleef Voorschoten via snelle counters van Hamza Chihkli ook gevaarlijk maar door schoten net naast en keeper Carlo Willemse bleef het 2-1. In de slotfase probeerde Deltasport nog de gelijkmaker te forceren, maar de 2-1 was ook de eindstand.

Er is geen galerie geselecteerd of de galerie is verwijderd.