Deltasport speelde Zaterdag tegen Westlandia voor de beker. Westlandia is voor ons een oude bekende uit de 1e klasse. De trainer heeft met de ploeg afgesproken om in de eerste 10 minuten terug te zakken maar in de wedstrijd zelf gingen ze constant druk zetten.Dat beloonde ook tot halve kansen, maar uit het niets kwam Deltasport op achterstand in de veertiende minuut. De vlaardingers pakte snel de draad weer op met kansen maar die werden niet benut en dan weet je het wel als je ze zelf niet maakt dan maakt de tegenstander het wel af en dat gebeurde ook een fantastische schot in de kruising.En dan weet je het dan gaan die koppies zakken en dan kan de score voor westlandia alleen maar oplopen en dat gebeurde ook het werd maar liefst 4-0.

Volgende week Is speelt Deltasport thuis tegen HMSH 1 Zondag om 17.00 daarna is de opening van de Kantine met DJ Maurice’ke