Zwarte pijl –Deltasport (oefenwedstrijd)

De eerste oefenwedstrijd na de winterstop stond gisteren op de planning uit tegen Zwarte Pijl. In de bespreking werd er duidelijk gemaakt dat we met de gebruikelijke elf gaan spelen met veel passie en strijd hoe we deltasport willen zien en dat zagen we ook terug in het veld. We creëerden veel kansen en benutte ze ook eindelijk Lugino Schubert was de geluksvogel in de 10de minuut. Deltasport was eindelijk weer de oude. De spelers hadden plezier binnen het veld en buiten het veld en dat betekend dat het daar goed zit. Op het stroeve kunstgras veld wil de trainer voorkomen dat er blessures plaats vinden dus wisselde Trainer Ton Pattinama ook. Na rust kwam Zwarte pijl beter in zijn spel terecht en scoorde ook de gelijkmaker 1-1. Na de tegenslag moest deltasport door met het goede voetbal. Mo die net terug was van vakantie deelde wat panna’s uit. De wedstrijd ging op en neer maar toch kwam Zwarte pijl op voorsprong. Na die goal ging de knop om en kwamen aanvallen daar stond je met open mond naar te kijken en dat beloonde ze ook 2-2 Jayrendo seedorf scoorde uit een mooie aanval en dat was ook het einde van de wedstrijd Dinsdag speelt Deltasport uit tegen DVO om 20.00